25.9 C
Podgorica
Wednesday, June 24, 2026
Impressum
spot_img

Mladić iz Podgorice vozio 170km/h na putu gdje je dozvoljeno 50km/h, bez vozačke dozvole, bez važeće saobraćajne, do sad je počinio 22 prekršaja

Uprava policije objavila je na mreži X da je saobraćajna policija u Podgorici uhapsila D.S. (24) zbog više prekršaja u saobraćaju.

” Vozio 170 km/h na dionici gdje je ograničenje 50 km/h, bez položenog vozačkog ispita, bez važeće saobraćajne dozvole”, napisali su u objavi.

Istakli su da je D.S. do sada 22 puta evidentiran kao izvršilac saobraćajnih prekršaja.

 

Foto:Uprava policiјe

OSTAVITE ODGOVOR

Slični članci

spot_img

Najnovije

Pratite nas

52,700FollowersFollow