Dejan Savićević koji obavlja funkciju predsjednika Fudbalskog saveza Crne Gore, otputovao je na Svjetsko prvenstvo u fudbalu.
Njega je oko kamere ulovilo u VIP loži, tokom jednog prekida na meču Urugvaj – Zelenortska Ostrva, u društvu legendi. Pored Deja je sjedio njegov nekadašnji saigrač iz slavnih dana u Milanu – Roberto Bađo. Oni su dijelili svlačionicu na San Siru od 1995. do 1997. godine, a njihov ponovni susret na tribinama vratio je sjećanja na vrijeme kada je italijanska Serija A bila najjača liga na svijetu…
Foto:arena tv screenshot