Danas je zapaljen podzemni plastični kontejner u Bulevaru Džordža Vašingtona u Podgorici. Trenutno nema informacija da li je u pitanju slučajnost ili je to neko uradio namjerno. Materijalna šteta je velika, a troškove nabavke novog kontejnera će snositi građani.